Zámočníctvo a montované haly
Výroba krovov a píla

Zváranie, porez dreva, zámočníctvo 

 

Ak hľadáte  presnosť a precíznosť v oblastí spracovania dreva a kovu, tak to nájdete u nás. Sme spoločnosť, ktorá ponuka rokmi overené kvalitné služby a profesionálny prístup. Pomôžeme vám vytvoriť váš projekt od návrhu až po dodanie.

 

 

O nás

Naša spoločnosť sa zaoberá spracovaním dreva a kovu v mnohých typových úpravách. U nás si vyberie každý, kto hľadá rokmi overené kvalitné služby a profesionálny prístup. Každá zákazka je prispôsobená individuálnym požiadavkám zákazníka. Pomôžeme vám vytvoriť váš projekt od návrhu až po dodanie. Ak hľadáte  presnosť a precíznosť v oblastí spracovania dreva a kovu, tak to nájdete u nás. Sme spoločnosť, ktorá ponuka rokmi overené kvalitné služby a profesionálny prístup. Pomôžeme vám vytvoriť váš projekt od návrhu až po dodanie.

 

 

 

 

Naše výhody

 

Kompletná výroba

Každá zákazka je prispôsobená požiadavkám zákazníka. Ako pri malej oprave kovového stolíka, tak aj pri kompletnej výrobe montovanej haly s povrchovou úpravou, dovozom a montážou na mieste.

 

 

 

Cenová kalkulácia

S každým zákazníkom individuálne a do detailov prekonzultujeme cenovú ponuku.

 

 

 

Kvalitný materiál

Výber z kvalitných a zároveň cenovo dostupných materiálov používaných pri výrobe z dreva či kovu.

 

 

Dodanie

Po dohode so zákazníkom dokážeme zabezpečiť dovoz s vykládkou v rámci celej SR.

 

 

 

Povrchová úprava

po dohode so zákazníkom ponúkame impregnáciu krovu a narezaného materiálu, rovnako aj povrchovú úpravu výrobkov z kovu.

 

 

 

Výroba na zákazku

Ako jedná z mála firiem ponúkame výrobu na zákazku podľa predstáv zákazníka. Našou špecializáciou je aj opráva manipulačnej techniky

 

 

 

Služby u nás

 

 

 

 

Montované haly

Kompletné služby v oblastí výroby kovových stavieb ako montovaná hala a rôzne iné kovové konštrukcie na mieru. Možnosť náteru, opláštenia a dovozu s vykládkou v rámci celej SR.

 

Čítať viac

 

 

 

Kovovýroba

Kovovýroba a zámočnícke práce na zákazku. Kovové brány, ploty, stolíky, stojany, držiaky a iné výrobky z kovu. Oprava manipulačnej techniky. Možnosť dovozu s vykládkou v rámci celej SR.

 

Čítať viac

 

 

 

 

 

 

 

 

Porez reziva

Porez a predaj stavebného, stolárskeho a surového reziva. Dosky, rezivo, hranoly, strešné laty a iné rezanie dreva na zákazku. Možnosť impregnácie a dovozu s vykládkou v rámci celej SR.

 

Čítať viac

 

 

 

Krov - výroba krovu

Rezanie a výroba krovov na zákazku. Krov na mieru s možnosťou impregnácie, montáže na mieste a dovozu s vykládkou v rámci celej SR.

 

Čítať viac

 

 

 

 

 

 

Kontaktujte nás
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia